V co věřím a za čím si stojím

Často mi píšete, jak souzníte s mými ženskými postoji, ale že vám uniklo některé z videí, které pro vás natáčím. Proto sem postupně dám některá, která mi přijdou obzvláště důležitá.

Nejtěžší rozhodnutí mého života

Ačkoliv uběhlo už hodně vody od toho okamžiku, pamatuju si všechno velmi, velmi dobře. Zoufalství, smutek, beznaděj... žádné východisko, žádné lepší zítra.
Pokud tam jsi ty teď, CHCI TI ŘÍCT:
Věř, že všechno se změní! Nevzdávej se svého snu o důvěrném partnerství, protože ho můžeš mít!

Pokud něco chceš, tak konej!

Znám spoustu žen, které stále čekají na to, co udělá on. Až ho to napadne, až se pro to rozhodne, až udělá on první krok... Jenže často se nám pak stává, že promarníme život v čekání. Chceš to? Já se rozhodla to NECHTÍT 🙂

Partnerství tvoří ženská energie

Už babička mi říkala, že jaká je žena, taková je rodina. O tom, že žena je krk a muž hlava a je na ženě, jak tím krkem kroutí. A můj táta byl drsnější, říkal mi: Drž hubu a krok. Možná se vám to zdá drsné, ale byla to ta nejláskavější poučka, kterou jsem mohla dostat ♥︎

Partnerství je vždy dokonalé

Strašně mě rozesmívá, jak téměř nikdo nevěří na náhody, ale téměř všichni mají občas pochybnosti o tom, zda člověk, který je vedle nich, je ten pravý... 😀 taky jsem to tak měla a chtěla Ivana vyměnit.
Než jsem pochopila, že nejde o Ivana, ale o mě. Že on je tím nejskvělejším trenérem, kterého já potřebuju (jako sůl).

Úkol ženy je změnit svět skrze partnera a děti, které vychováváme

Tolik smutku, bolesti, trápení a nedorozumění na světě existuje...

Co když jediná možnost vše měnit k lepšímu je, že ženy budou skutečnými ženami a dovolí mužům, aby byli skutečnými muži?

Já v to věřím, protože to zažívám každý den ♥︎

DĚKUJU, že tě mohu inspirovat.
Jsem neskutečně šťastná, že mi nasloucháš!

Vím totiž, jakou sílu vědomé ženství má. Vím totiž, co žena dokáže. Bez přehánění změnit celý svět. Děkuju ti, že jsi u toho se mnou a chceš žensky fungovat prakticky a vědomě.

P.S.

I když s Ivanem už spolu nejsme, není ani jedno jediné slůvko, které bych vzala zpět. Pevně si stojím za vším, co vás učím a předávám. Je lhostejné, zda jste samy, s partnerem jedním či druhým...

Cesta pasivního vědomého ženství funguje nádherně, KRUH je boží prostor pro naši cestu, jen nás na ní potkávají příležitosti, které nás často překvapí, ale vždy vedou k pochopení, přijetí a lásce k sobě.

Pokud máš odvahu jít do hloubky sebe a uvítat všechny příležitosti ke tvému pochopení a změně, přidej se!

Můžeš přidat komentář tady na stránce

  1. Nonnetta napsal:

    Jaký si to uděláme,takový to máme……..Co děláme,to dělejme rády……

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů