V co věřím a za čím si stojím

Často mi píšete, jak souzníte s mými ženskými postoji, ale že vám uniklo některé z videí, které pro vás natáčím. Proto sem postupně dám některá, která mi přijdou obzvláště důležitá.

Nejtěžší rozhodnutí mého života

Ačkoliv uběhlo už hodně vody od toho okamžiku, pamatuju si všechno velmi, velmi dobře. Zoufalství, smutek, beznaděj... žádné východisko, žádné lepší zítra.
Pokud tam jsi ty teď, CHCI TI ŘÍCT:
Věř, že všechno se změní! Nevzdávej se svého snu o důvěrném partnerství, protože ho můžeš mít!

Pokud něco chceš, tak konej!

Znám spoustu žen, které stále čekají na to, co udělá on. Až ho to napadne, až se pro to rozhodne, až udělá on první krok... Jenže často se nám pak stává, že promarníme život v čekání. Chceš to? Já se rozhodla to NECHTÍT :-)

Partnerství tvoří ženská energie

Už babička mi říkala, že jaká je žena, taková je rodina. O tom, že žena je krk a muž hlava a je na ženě, jak tím krkem kroutí. A můj táta byl drsnější, říkal mi: Drž hubu a krok. Možná se vám to zdá drsné, ale byla to ta nejláskavější poučka, kterou jsem mohla dostat ♥︎

Partnerství je vždy dokonalé

Strašně mě rozesmívá, jak téměř nikdo nevěří na náhody, ale téměř všichni mají občas pochybnosti o tom, zda člověk, který je vedle nich, je ten pravý... :-D taky jsem to tak měla a chtěla Ivana vyměnit.
Než jsem pochopila, že nejde o Ivana, ale o mě. Že on je tím nejskvělejším trenérem, kterého já potřebuju (jako sůl).

Úkol ženy je změnit svět skrze partnera a děti, které vychováváme

Tolik smutku, bolesti, trápení a nedorozumění na světě existuje...

Co když jediná možnost vše měnit k lepšímu je, že ženy budou skutečnými ženami a dovolí mužům, aby byli skutečnými muži?

Já v to věřím, protože to zažívám každý den ♥︎

DĚKUJU, že tě mohu inspirovat.
Jsem neskutečně šťastná, že mi nasloucháš!

Vím totiž, jakou sílu vědomé ženství má. Vím totiž, co žena dokáže. Bez přehánění změnit celý svět. Děkuju ti, že jsi u toho se mnou a chceš žensky fungovat prakticky a vědomě.

Můžeš přidat komentář tady na stránce s emailem

(Email se nezobrazuje.)

 1. Beruska napsal:

  Opravdu sem mohou lidi psat?

  • Alena Burgos Borovickova napsal:

   Ahoj Berusko,
   no napsala jsi sem tak sem opravdu můžou lidi psát 🙂 Kdyby jsi měla dotaz tak se můžes tady zeptat. S láskou ,
   Alena

 2. Beáta napsal:

  Dobrý deň Miluška, som veľmi rada, že som objavila Vašu stránku so skvelými videami. Všetky informácie so mnou hlboko rezonujú.
  Kvôli tomu, že som nevedela to, čo viem teraz, ma môj priateľ opustil. Ja žijem sama s naším synom. Veľmi to teraz bolí, keď si uvedomujem, že za krach nášho vzťahu vlastne môžem ja a až teraz viem ako by som to mohla zmeniť. Lenže je neskoro a ja som prišla o skvelého muža. Pre mňa jediného.

  On si však už našiel inú ženu .

  Ako sa vymotať z týchto zúfalých pocitov ?

  Ďakujem, Beáta.

  • Miluška napsal:

   Ahoj Beáto, je to normální mít tyto pocity, když pochopíme svou ženskou roli a chyby, které jsme dělaly, přebolí to a čas to spraví. Je třeba najít sebe, své ženské výzvy a úkoly, pak tím pochopíš i to, čemu tě bývalý partner učil a můžeš začít se změnou. Protože základem je pochopit, že změnu sebe neděláme kvůli výsledku, odměně od partnera, kvůli druhým lidem, ale kvůli sobě, abychom my byly vědomými ženami a tak žily – s partnerem nebo bez něj. Ale! Vědomá žena je magnetem pro muže, takže neboj se, láska na tebe ještě čeká…
   Než znovu otevřu KRUH, tak si procházej kurz Žena je láska:
   https://zenajelaska.cz
   Nebo je spousta videí v Jsem skvělá žena:
   https://zenajelaska.cz/jsem-skvela-zena-prihlaseni/
   to půjde …
   Jediná pravda o životě je, že nikdy nezůstává nic tak, jak je teď, vše se změní! A nejlepší pravdou je, že tu změnu můžeme vědomě ovlivnit – k lepšímu! s láskou Miluška

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.